Loty tandemowe

Zapraszamy na loty widokowe i zapoznawcze.

  • paralotnią – 200zł
  • lotnią – 300zł
  • paralotnią z napędem – 200zł
  • szybowcem – 200zł
  • samolotem (min.3 osoby) – 200zł/os.
  • filmowanie lotu (kamera gopro) – 50zł

Przed lotem wskazane zaopatrzyć się w:

  • obuwie chroniące staw skokowy
  • długie spodnie
  • ciepłą odzież
  • rękawiczki

Dla  osób zainteresowanych wysyłamy pocztą lub mailem voucher okolicznościowy !

Informacje na temat lotów można uzyskać telefonicznie 601 635643, 601430332

lub mailowo: flyadventure.biuro@gmail.com

Regulamin lotów tandemowych

Informacje ogólne

Loty tandemowe z uwagi na okres zimowy realizowane są od marca do końca października i mogą być wykonywane w  sprzyjających warunkach pogodowych.

W przypadku braku warunków do wykonywania lotów, Szkoła Sportów Lotniczych FlyAdventure zastrzega sobie możliwość odwołania lotu i przeniesienia na inny termin.

Loty tandemowe w zależności od kierunku wiatru odbywają się na szybowisku w Mieroszowie lub na lotnisku w Świebodzicach. W okresie wiosennym i letnim loty najczęściej wykonywane są wcześnie rano do godz.11.00 lub po godz. 16.00 – dokładna godzina do ustalenia.

Waga pasażera nie może przekraczać 100kg.

Vouchery zakupione w grudniu 2017 oraz w roku 2018 ważne są do 31. października 2018.

Jak otrzymać voucher

Aby uzyskać voucher należy  skontaktować  się z nami telefonicznie lub mailowo,  dokonać wpłaty na podane przez nas konto podając imię i nazwisko osoby dla której jest  voucher. Po dokonaniu wpłaty voucher zostanie wysłany na wskazany adres mailowy wraz z potwierdzeniem wpłaty.

Realizacja vouchera

Rezerwacji terminu lotu należy dokonać odpowiednio wcześniej,  mailowo lub telefonicznie najpóźniej  14 dni przed upływem terminu jego ważności. Terminy ustala organizator lotów w zależności od warunków pogodowych i mailowo lub telefonicznie (sms) informuje kiedy lot może być zrealizowany. W przypadku braku odpowiedzi zwrotnej ze strony osób zainteresowanych na dwa powiadomienia, organizator nie ma obowiązku informować o kolejnych terminach.

Organizator lotów tandemowych 2 dni przed ustalonym terminem lotu potwierdza telefonicznie możliwość jego wykonania lub w przypadku niekorzystnych prognoz pogody proponuje inne terminy.

Rezygnacja, zwrot

Można  zrezygnować z usługi i otrzymać  zwrot pieniędzy pod warunkiem, że nie upłynęło 14 dni od dnia zakupu  vouchera i nie został on wykorzystany.

Można zrezygnować  z rezerwacji vouchera i wybrać inny termin jego realizacji  pod warunkiem że organizator zostanie poinformowany o tym przynajmniej  3 dni przed planowanym lotem. W przypadku braku takiej informacji voucher przepada. Anulować rezerwację można tylko raz.

 

 

 

 

 

Advertisements