O nas

Szkoła Sportów Lotniczych  FlyAdventure zaprasza na szkolenia paralotniowe i lotniowe w kraju i na wyjazdach zagranicznych. Terminy dostępne w zakładce Kalendarz Szkoleń.

Szkolimy również na tzw. pogodę lotną – osoby, które dokonały rezerwacji kursu są informowane o dodatkowych, możliwych terminach zajęć w zależności od warunków pogodowych.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym kursy doskonalące do karty  IPPI 4. Dla zainteresowanych organizujemy zajęcia indywidualne.

Jako jedna z nielicznych szkół w Polsce oferujemy zarówno szkolenie górskie (Etap I) jak i łączone – nizinno-górskie, prowadzone z wykorzystaniem wyciągarki (Etap II i III), która w znacznym stopniu usprawnia i przyspiesza proces szkolenia.  Zapewniamy kompletny sprzęt oraz materiały szkoleniowe

Zajęcia odbywają się na terenie Szybowiska Mieroszów /Góry Suche – Sudety, dojazd z Wrocławia ok. 70-90 minut). Miejsce idealne do wykonywania górskich lotów termicznych i żaglowych. W okolicy dostępna baza noclegowa.

Niezdecydowanych zapraszamy na zapoznawcze loty tandemowe.

Dodatkowo niezdecydowanym, ale zainteresowanym szkoleniem paralotniowym polecamy tzw. Dzień z Paralotnią czyli jednodniowy trening zapoznawczy. Zajęcia obejmują mini wykład z zakresu mechaniki lotu, zapoznanie ze sprzętem paralotniowym, trening naziemny: stawianie skrzydła nad głowę, nauka kontroli skrzydła na ziemi, nauka startu klasycznego, lądowania.

Prowadzimy fachowe doradztwo oraz sprzedaż sprzętu paralotniowego i lotniowego. Zapewniamy  serwis techniczny: przeglądy skrzydeł, przekładanie zapasów, naprawy zespołów napędowych /paralotnie i lotnie z napędem/.

Informacje na temat szkoleń, rezerwacji kursu  oraz zakupu sprzętu można uzyskać telefonicznie:

+48601 635643, +48601430332  lub na flyadventure.biuro@gmail.com

airbus