Loty tandemowe

Lot tandem – lotnia rigid Atos

Lot tandem – lotnia flex

Zapraszamy na loty widokowe i zapoznawcze.

  • paralotnią – hol na wysokość 300m, cena: 400zł
  • lotnią – hol na wysokość 300- 400m – cena: 500zł, 600m – 600zł,  1000m – 950zł, 2000m – 1700zł
  • filmowanie lotu (kamera gopro, 2-3minuty nagrania) – cena: 60zł

Przed lotem wskazane zaopatrzyć się w:

  • obuwie chroniące staw skokowy
  • długie spodnie
  • ciepłą odzież
  • rękawiczki

Dla  osób zainteresowanych wysyłamy pocztą lub mailem voucher okolicznościowy !

Informacje na temat lotów można uzyskać telefonicznie 601 635643, 601430332

lub mailowo: flyadventure.biuro@gmail.com

Regulamin lotów tandemowych

Informacje ogólne

Loty tandemowe z uwagi na okres zimowy realizowane są od marca do końca października i mogą być wykonywane w  sprzyjających warunkach pogodowych.

W przypadku braku warunków do wykonywania lotów z pasażerem, organizator – Szkoła Sportów Lotniczych FlyAdventure zastrzega sobie możliwość odwołania lotu i przeniesienia na inny termin.

Loty tandemowe w zależności od kierunku wiatru odbywają się na szybowisku w Mieroszowie lub na lotnisku w Świebodzicach. W okresie wiosennym i letnim loty najczęściej wykonywane są wcześnie rano do godz.11.00 lub po godz. 16.00 – dokładna godzina do ustalenia.

Waga pasażera nie może przekraczać 100kg.

Jak otrzymać voucher

Aby uzyskać voucher należy  skontaktować  się z nami telefonicznie lub mailowo,  wybrać rodzaj lotu (lotnia, paralotnia, szybowiec), dokonać wpłaty na podane przez nas konto, a następnie przesłać na flyadventure.biuro@gmail.com potwierdzenie wpłaty wraz imieniem i nazwiskiem osoby zgłoszonej na lot.  Po otrzymaniu potwierdzenia voucher zostanie wysłany na wskazany adres mailowy lub pocztowy.

Realizacja vouchera

Rezerwacji terminu lotu należy dokonać odpowiednio wcześniej,  mailowo lub telefonicznie najpóźniej  14 dni przed upływem terminu jego ważności. Terminy ustala organizator lotów w zależności od warunków pogodowych i mailowo lub telefonicznie (sms) informuje kiedy lot może być zrealizowany. W przypadku braku odpowiedzi zwrotnej ze strony osób zainteresowanych na dwa powiadomienia, organizator nie ma obowiązku informować o kolejnych terminach.

Organizator lotów tandemowych 2 dni przed ustalonym terminem lotu potwierdza telefonicznie możliwość jego wykonania lub w przypadku niekorzystnych prognoz pogody proponuje inne terminy.

Rezygnacja, zwrot

Można  zrezygnować z usługi i otrzymać  zwrot pieniędzy pod warunkiem, że nie upłynęło 14 dni od dnia zakupu  vouchera i nie został on wykorzystany.

Można zrezygnować  z rezerwacji vouchera i wybrać inny termin jego realizacji  pod warunkiem, że organizator zostanie poinformowany o tym przynajmniej  3 dni przed planowanym lotem. W przypadku braku takiej informacji voucher przepada. Anulować rezerwację można tylko raz.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do realizacji lotu tandemowego są choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do stanu zdrowia i możliwości realizacji lotu, zalecamy skonsultować się wcześniej z lekarzem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s